Sınıf Öğretmenleri

Merve Uysal

Üstün Zekalılar Öğretmeni

1990, İstanbul doğumlu. Cağaloğlu Anadolu ML Çocuk Gelişimi; İstanbul Üniversitesi Üstün Zekalılar Öğretmenliği mezunu. 2010 senesinden itibaren üstün zekalı ve yetenekli çocukların eğitiminde ve onlarla ilgili yapılan araştırmalarda aktif olarak rol almaktadır. Çeşitli bilim projeleri ve üstün zekalı- yetenekli çocuklar için düzenlenen yaz-kış eğitimi organizasyonlarında görev almıştır. Üniversite yıllarında, üstün zekalı ve yetenekli öğrencilerle çalıştığı pilot okulda başlatılan Bibliyoterapi uygulamasında yer almıştır.

“Çocuklarda yaratıcılık” alanındaki programlara katılarak, uygulayıcı sertifikası almıştır. Robotik dersinin yaratıcılığa etkisi ile ilgili akademik bir çalışmada yer alarak, çalışmasını ulusal bir kongrede sunmuştur. Tübitak’ın yürüttüğü öğretmen eğitim programlarına katılmıştır. Kuruluşumuzdan bu yana okulumuzda sınıf öğretmenliği yapmaktadır.

Dilek Ahmetoğlu

Sınıf Öğretmeni

Ege Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur.23 yıl MEB’e bağlı kurumlarda çalıştı. Özel Gereksinimli Çocuklar ve Özel Eğitim Stratejileri,Sınıf Öğretmenliği ,Özel Eğitim Hizmetlerini Geliştirme ve Yayginlatirma,Çoklu Zeka ,Hızlı Okuma Teknikleri Seminerleri’ne katılıp sertifikalarını almıştır.Evli ve iki çocuk annesidir.

Bengisu Turgut

Sınıf Öğretmeni

Ege Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Lisans mezunudur. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nda “Fen Eğlenerek Öğren’’ ve “İyi Yaşam Okul” projelerinde gönüllü olarak katılım sağlamıştır. MEB’e bağlı kurumdan drama eğitimi almıştır. Özel eğitimli çocuklarla çalışmıştır. Çocuklarda Cinsel Eğitim, Güven Çemberi ve Tacizden Korunma Eğitim Paneline katılmıştır. Yarının Bilgeleri 1-2, Konuşmamız Gerek, 3. Yaratıcı ve Yenilikçi Küçük Bilim İnsanları Etkinliği gibi çocukların gelişimini ve eğitimini destekleyen projelerde yer almıştır.