Branş Öğretmeleri

Gözde Karakaş

Beden Eğitimi Öğretmeni

1990 yılında Edirne’de doğmuştur.2016 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği lisans eğitimini tamamlamıştır. 2. Kademe Basketbol Antrenörü ( Basketbol Federasyonu ), BirinciKademe Uzmanlık Yüzme Antrenörü ( D.P.Ü Uzmanlık Branş ) Beden Dili ve Güç Oyunları Sertifikası Etkili İletişim Sertifikası Dokuz Eylül Üniversitesi Pedegojik Formasyon 1.Kademe Pilates Antrenörü ( Cimnastik Federasyonu ) Organik Kozmetik Üretimi ( Iva Nature Akademi ) vb. sertifikaları almıştır. Aerobik ve plates eğitmenliği, basketbol ve yüzme antrenörlüğü yapmıştır.

Tuğba Kılıç

Bilgisayar ve Kodlama Öğretmeni

1995’te İstanbulda doğdu. Lisede derece yaparak comenius projesine katıldı ve yurt dışı projelerinde yer aldı. 2017 yılında Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümü lisans eğitimini tamamladı.Aynı zamanda ikinci üniversitesini okuyarak Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler bölümünden mezun oldu.
2017 yılında Nişantaşı Üniversitesi Stem&Makers Öğretmen Eğitimi programını tamamlayarak Robotik kodlama ve yazılım sertifikası aldı.
Robotik kodlama ve yazılım eğitmenliği yaptı.

“Hayalini Kodla” projesiyle yarışma düzenledi ve öğrencilere koçluk yaptı.
Takımıyla FLL yarışmalarına katılarak birçok alanda ödül aldı. Üstün yetenekli öğrencilerle çalıştı. Sadece Sakarya Üniversitesi tarafından verilen Otantik Öğrenme eğitimi alarak öğrenmede farklılık ve kalıcılık konusunda eğitimlere katıldı.

Zeynep Erken

Müzik Öğretmeni

1996 yılında İskenderun’da doğdu.2018 yılında Balıkesir Necatibey Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Çaldığı enstrümanlar viyolonsel ve piyanodur. Orff Eğitimi ,Çocuklarla Müzik Etkinlikleri: Şarkılar,Danslar,Ritim Oyunları, Oyundan Yaratıcı Dramaya: Aşamaları ve Teknikleri,Çocuklarda Cinsel Gelişim: Okul öncesi ve İlkokul Dönemi, Masal Anlatma Teknikleri ile ilgili çeşitli kişisel gelişim seminerlerine katıldı.

Doğan Çotuk

Matematik Öğretmeni

1972 yılında Düzce’de doğdu.Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi matematik öğretmenliği lisans öğrenimini tamamlayarak Selçuk Üniversitesinden pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır.24 Yıl MEB’e bağlı kurumlarda öğretmenlik yapmıştır.Üstün yetenekli öğrencilerle çalışmıştır.

Tolga Gölcük

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

1987 yılında İzmir’de doğmuş, ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra öğretmen olmak için Trakya Üniversitesi’nin yolunu tutmuş ve 2012 yılında buradan mezun olmuştur. Profesyonel bir ruh ile Üniversitedeki amatör tiyatro topluluklarında 3 yıl boyunca eğitmenlik, oyunculuk ve yönetmenlik yapmış kurdukları tiyatro topluluğunda grup üyeleri ile birlikte yazmış oldukları tarihsel oyunları sahneye koyarak insanlara tarihin görünmeyen yüzünü, güzelliklerini göstermeyi amaçlamış ve eğitmenlik kariyerine bu şekilde adım atmıştır. Ayrıca aynı dönemde didaktik kısa filmler çekerek kendini farklı bir alanda ifade etmeye çalışmıştır. Bundan sonraki süreçte çeşitli özel eğitim kuruluşlarında Sosyal Bilgiler, Tarih ve Drama Öğretmenliği yapmıştır.

Pelin Çam

Türkçe Öğretmeni

1994 yılında İzmir’de doğdu.Gazi Üniversitesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümünden 2017’de mezun oldu.Aynı yıl Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamladı.Ankarada çeşitli kişisel gelişim seminerlerine katıldı.Yükselt Enerjini, Hitabet ve İnsanları Etkileme Sanatı, Motivasyon ve İçsel Liderlik, Beden Dili ve Etkili İletişim Teknikleri gibi Yaşamartı’nın seminerlerinde eğitim aldı.

Eylül Başkurt Sayhan

Fen Bilgisi,Robotik Kodlama Öğretmeni

1987 yılında İzmir’de doğmuştur. Ege Üniversitesi Biyokimya Bölümünde lisans (2010) ve yüksek lisans (2012) eğitimlerini tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi sırasında öğrenci değişim programına katılarak kanser hücresi tanılayıcı biyosensör tasarımına yönelik tez çalışmasının bir bölümünü Almanya’da (University of Applied Sciences Jena, Pharma Biotechnology Department) tamamlamıştır.
2013 yılında Ege Üniversitesi Pedagojik Formasyon Programına katılarak öğretmenlik sertifikası almıştır. Bu tarihten itibaren üstün zekalı ve yetenekli öğrenciler ile çalışmaktadır. Üstün zekalı öğrencilere yönelik müfredat geliştirme programına katılarak fen bilimleri müfredatının farklılaştırma çalışmalarında bulunmuştur. Çeşitli yaz ve kış okullarında bu öğrencilere genetik, biyokimya, doğa bilimleri ve yaratıcılık dersleri vermiştir. Ayrıca birçok Robotik-Kodlama eğitimine katılarak 2016 yılından itibaren bu alanda çocuklara eğitmenlik yapmaktadır.

Esranur Çelebi

Fen Bilgisi, Robotik KodlamaÖğretmeni

1994 yılında Ankara’da doğdu. Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği bölümü mezunudur.İş Sağlığı ve Güvenliği , Satranç , Robotik Kodlama eğitimlerini tamamlayıp sertifikalarını almıştır.

Ceylan AYDIN

Fen Bilgisi, Astronomi ve Uzay Bilimleri Öğretmeni

1988 yılında Söke’de doğdu.Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı.Çeşitli üniversiteler ve kuruluşlar tarafından düzenlenen klasik ve modern fizik ve fen bilimleri eğitimi alanında proje ve seminerlere katıldı.Akademik İngilizce eğitimi aldı.Öğrenci koçluğu&eğitim koçluğu eğitim ve sertifikası mevcuttur.Lisans eğitiminden itibaren özel okullarda fizik ve fen bilimleri öğretmeni olarak çalışmış olup toplamda 7 yıllık öğretmenlik tecrübesine sahiptir.